SPRZEDAŻ/FRANCHISING

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż oraz dzierżawa sprzętu do innowacyjnych form aktywności, takiej jak Aqua Cycling , Aqua Pole Dance i Aqua Jump. Gwarantujemy najniższe ceny w kraju.

Wyróżnia nas to, że Nasi potencjalni klienci biznesowi mogą przyjechać do obiektów, na których świadczymy swoje usługi, dotknąć, przetestować oraz dostosować oferowane przez nas produkty do własnych potrzeb przed złożeniem zamówienia produkcyjnego.

Ponadto proponujemy osobom chcącym otworzyć swój biznes coraz bardziej popularną drogę do osiągnięcia sukcesu – franczyzy.

Przy tej formie współpracy oferujemy pełne wsparcie zarówno merytoryczne, szkoleniowe i marketingowe. W odróżnieniu od wielu firm w Europie zajmującymi się podobnymi usługami jest fakt, że sami projektujemy sprzęt, który używamy podczas zajęć.

Nasi instruktorzy są obecni podczas projektowania i unowocześniania sprzętu, aż do etapu końcowego w którym udostępniamy sprzęt naszym klientom.

Zachęcamy do współpracy również firmy organizujące różnorodne eventy nad wodą otwartą czy basenie, chcące podkreślić wyjątkowość imprezy poprzez dołączenie do programu eventu naszych zajęć.

Producent siłowni wodnych

Chcesz rozwinąć lub zacząć swój biznes?

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Osoba do kontaktu:
Mateusz Katolik,
tel. 500 316 415

e-mail: mateuszkatolik@gmail.com