PIERWSZA WIZYTA W KLUBIE

Zapisując się na zajęcia akceptujesz Regulamin.

 

  • Po rejestracji masz możliwość zapisania się na 1 zajęcia. W celu odblokowania rezerwacji w systemie, należy uiścić kaucję zwrotną w wysokości 20zł przy pierwszej wizycie. Link do systemu rezerwacji znajduje się tutaj.
  • W przypadku nieobecności na zajęciach, a nie odwołaniu rezerwacji do 3 godzin przed rozpoczęciem zajęć, absencja na zajęciach traktowana jest jako obecność.
  • Na zajęcia należy przybyć 15 minut wcześniej w celu dokonania formalności. Bilet na zajęcia zakupisz u OBSŁUGI SWIMART obok kas głównych obiektu (nie w kasach basenu). Otrzymasz specjalną białą opaskę uprawniającą do udziału w zajęciach Aqua.
  • Przed rozpoczęciem treningu dostosuj wysokość oraz odległość siodełka i kierownicy. Jest to konieczne w celu komfortowej jazdy. W razie wątpliwości poproś o pomoc instruktora. Zanurzenie sprzętu do wody odbywa się z pomocą instruktora. Pamiętaj o butach do wody.
R

REZERWACJA

wybierz miasto oraz zajęcia, na które chcesz się zapisać:

R

OBUWIE

nie zapomnij! Obuwie na zajęcia Aqua Cycling oraz Aqua Jump są obowiązkowe

R

REGULACJA

przed rozpoczęciem treningu dostosuj wysokość oraz odległość siodełka i kierownicy. Jest to konieczne w celu komfortowej jazdy. W razie wątpliwości poproś o pomoc instruktora.

Zobacz film instruktażowy. Na każdego rodzaju zajęcia AQUA umiejętność pływania nie jest konieczna.